Update Conference Prague 2022

.NET - CLOUD - SECURITY

Největší .NET konference
pro vývojáře v Česku

Clarion Congress Hotel Prague / Online

O konferenci

Update Conference Prague je největší .NET konference pro vývojáře konaná v České republice. Své přednášky na témata .NET – Cloud - Security prezentují v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague špičkoví odborníci z Evropy, USA a dalších zemí.

Přijďte na konferenci a prožijte dva úchvatné dny plné zajímavých přednášek a networkingu jak s přednášejícími, tak i s dalšími účastníky. Konferenci můžete také sledovat pouze online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Místo konání

Konference se koná v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague, který se nachází v Praze 9 přímo nad stanicí metra linky B - Vysočanská.

Adresa: Freyova 33, 190 00 Prague

Program

Během dvou konferenčních dnů se můžete těšit na více než 40 odborných přednášek od předních světových expertů.
Po konferenci navíc získají všichni účastníci přístup k záznamům všech přednášek a to po neomezeně dlouhou dobu.

Praktické informace

Snažíme se, abyste měli z návštěvy konference krásný zážitek. Proto Vám rádi pomůžeme s praktickými záležitostmi, jako je doprava, ubytování nebo například co dělat s volným časem.

Přednášející

Neustále jsme v kontaktu s Microsoft MVP a dalšími zajímavými přednášejícími z celého světa. Díky tomu vám můžeme představit osobnosti, které jste v České republice ještě nemohli vidět.

Vstupenky

Update Conference Prague 2022 je hybridní konference. Můžete si tak vybrat, jestli chcete akci navštívit osobně v místě konání nebo jestli chcete sledovat přednášky prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Pokud byste měli zájem o větší počet vstupenek typu Regular, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].
Více o vstupenkách

Záznamy přednášek

Zaujala Vás konference, která již proběhla? Nevadí. Prostřednictvím portálu Update Now si můžete zakoupit záznamy všech přednášek vybraných konferencí. Přístup k záznamům bude navíc dostupný po neomezeně dlouhou dobu.
Schedule video 1
Schedule video 2
Schedule video 3

Partneři

Vážíme si našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme pořádat zajímavé akce. Pokud máte zájem stát se naším partnerem i vy, napište nám na [email protected].

Generální partneři

Partneři pro ročník 2022budou brzy zveřejněni.

Partneři

Mediální partneři

Storno podmínky.

Vstupenku je možné převést na jinou osobu nebo stornovat. Při stornování vstupenky platí následující storno poplatky: