.NET - CLOUD - SECURITY

Největší .NET konference
pro vývojáře v Česku

CS / Česky

O konferenci

Update Conference Prague je největší .NET konference pro vývojáře konaná v České republice. Své přednášky na témata .NET – Cloud - Security prezentují v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague špičkoví odborníci z Evropy, USA a dalších zemí.

Na rozdíl od minulých ročníků budou letos všechny přednášky streamovány i online.

Pokud bychom byli kvůli epidemii koronaviru nuceni konferenci zrušit, plánujeme namísto ní uskutečnit jinou online akci v podobném termínu. V takovém případě budete mít možnost vstupenky vrátit, případně vyměnit za vstupenky na online akci nebo příští ročník konference, která se bude konat v termínu 18. – 19. listopadu 2021.

Třetí ročník konference začíná přesně za

dnů
hodin
minut
sekund

Místo konání

Konference se koná v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague, který se nachází v Praze 9 přímo nad stanicí metra linky B - Vysočanská.

Adresa: Freyova 33, 190 00 Praha

Program

V rámci dvou konferenčních dnů se můžete těšit na 40 odborných přednášek. Jejich seznam zveřejníme co nejdříve. Podívejte se, jaký program jsme účastníkům připravili v loňském ročníku.

Praktické informace

Snažíme se, abyste měli z návštěvy konference krásný zážitek. Proto Vám rádi pomůžeme s praktickými záležitostmi, jako je doprava, ubytování nebo například co dělat s volným časem.

Přednášející

Neustále jsme v kontaktu s Microsoft MVP a dalšími zajímavými přednášejícími z celého světa. Díky tomu vám můžeme představit osobnosti, které jste v České republice ještě nemohli vidět.

Prozatím se můžete podívat na přednášející, kteří vystupovali na předchozím ročníku konference.

Přednášející pro Update Conference Prague 2020 budou brzy zveřejněni. Pro aktuální informace sledujte náš Facebook a Twitter.

Vstupenky

Standardní vstupenky

Early Bird

od 17.08.2020 Vyprodáno
8500 Kč bez DPH Koupit vstupenku

Regular

od 01.09.2020 Vyprodáno
10500 Kč bez DPH Koupit vstupenku

Student

od 17.08.2020 Vyprodáno
6500 Kč bez DPH Koupit vstupenku

Flexi vstupenky

Flexi

od 17.08.2020 Vyprodáno
11900 Kč bez DPH Koupit vstupenku

Online vstupenky

Online Individual

od 17.08.2020 Vyprodáno
6200 Kč bez DPH Koupit vstupenku

Online for Company

od 17.08.2020 Vyprodáno
17900 Kč bez DPH Koupit vstupenku

Partneři

Vážíme si našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme pořádat zajímavé akce. Pokud máte zájem stát se naším partnerem i vy, napište nám na [email protected].

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři