Update Now 2020

.NET - CLOUD - SECURITY

Online konference
pro .NET vývojáře

CS / Česky

O konferenci

Z důvodu nepřízného vývoje epidemie koronaviru jsme se rozhodli letošní konferenci Update Conference Prague 2020 změnit na online akci Update Now 2020, která se bude konat v novém termínu

Online konference Update Now 2020 nabídne možnost sledovat live-stream většiny již dříve avizovaných přednášek Update Conference Prague 2020, a zároveň jsme pro vás připravili několik nových přednášek a panelových diskusí. Celá konference se bude věnovat tématům z oblasti .NET – Cloud – Security a potkáte zde špičkové odborníky z Evropy, USA a dalších zemí.

Na klasický formát konference s osobní účastí jak speakerů, tak i účastníků se můžete těšit až v termínu , kdy plánujeme uspořádat Update Conference Prague 2021. Těšíme se, že se s vámi opět budeme moci setkat.

Formát akce

Live-streamy přednášek bude možné sledovat od pondělí do čtvrtka vždy v odpoledních hodinách (čas bude ještě upřesněn). Čekají vás dva paralelní tracky s přednáškami předních světových expertů.

Veškeré live-streamy budou dostupné na portálu Update Now.

4 konferenční
dny
30+ odborných
přednášek
2 paralelní
tracky

Interaktivní live-stream

Celou akcí vás budou provázet moderátoři, kteří jednotlivé speakery uvedou a představí, a po přednášce jim položí dotazy z publika. I po přednášce bude možnost dále diskutovat se speakerem v rámci online diskuze.

FULL HD
1920x1080px
Diskuze
se speakery
Panelová
diskuze
Moderátor
celého programu
Mobil, tablet
nebo desktop

Program konference

Své přednášky budou streamovat významné osobnosti z řad Microsoft MVP a produktových týmů Microsoftu, autoři známých publikací a podcastů či lidé aktivní v open source komunitách.

Registrace

Online registrace jsou k dispozici jak pro jednotlivce, studenty, tak i pro skupiny v rámci jedné společnosti.
Registrace pro firmy umožňuje přístup až 10 účastníkům.

Online Individual

Vyprodáno
6200 Kč bez DPH
Není k dispozici

Online Student

Vyprodáno
3500 Kč bez DPH
Není k dispozici

Online for Company

Vyprodáno
17900 Kč bez DPH
Není k dispozici


Pokud byste měli zájem o větší počet registrací, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

Partneři

Vážíme si našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme pořádat zajímavé akce. Pokud máte zájem stát se naším partnerem i vy, napište nám na [email protected].

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři