Update Conference Prague 2022

.NET - CLOUD - SECURITY

Největší .NET konference
pro vývojáře v Česku

CS / Česky

O konferenci

Update Conference Prague je největší .NET konference pro vývojáře konaná v České republice. Své přednášky na témata .NET – Cloud - Security prezentují v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague špičkoví odborníci z Evropy, USA a dalších zemí.

Přijďte na konferenci a prožijte dva úchvatné dny plné zajímavých přednášek a networkingu jak s přednášejícími, tak i s dalšími účastníky. Konferenci můžete také sledovat pouze online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Konference začne za

dnů
hodin
minut
sekund

Místo konání

Konference se koná v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague, který se nachází v Praze 9 přímo nad stanicí metra linky B - Vysočanská.

Adresa: Freyova 33, 190 00 Prague
Více informací

Program

Během dvou konferenčních dnů se můžete těšit na více než 40 odborných přednášek od předních světových expertů.
Po konferenci navíc získají všichni účastníci přístup k záznamům všech přednášek a to po neomezeně dlouhou dobu.

Zobrazit program

Praktické informace

Snažíme se, abyste měli z návštěvy konference krásný zážitek. Proto Vám rádi pomůžeme s praktickými záležitostmi, jako je doprava, ubytování nebo například co dělat s volným časem.

Přednášející

Neustále jsme v kontaktu s Microsoft MVP a dalšími zajímavými přednášejícími z celého světa. Díky tomu vám můžeme představit osobnosti, které jste v České republice ještě nemohli vidět. Prozatím se můžete podívat na přednášející, kteří vystupovali na konferenci Update Conference Prague 2021.

Přednášející pro Update Conference Prague 2022 budou zveřejněni v první polovině roku 2022. Pro aktuální informace sledujte náš Facebook a Twitter.

Vstupenky

Update Conference Prague 2022 je hybridní konference. Můžete si tak vybrat, jestli chcete akci navštívit osobně v místě konání nebo jestli chcete sledovat přednášky prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Regular

do 01.11.2022
11 500 Kč bez DPH Vstupenky 2022

Online Individual

do 10.11.2022
8 500 Kč bez DPH Vstupenky 2022

Online for Company

do 10.11.2022
25 500 Kč bez DPH Vstupenky 2022


Pokud byste měli zájem o větší počet vstupenek typu Regular, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

Záznamy přednášek

Zaujala Vás konference, která již proběhla? Nevadí. Prostřednictvím portálu Update Now si můžete zakoupit záznamy všech přednášek vybraných konferencí. Přístup k záznamům bude navíc dostupný po neomezeně dlouhou dobu.
Koupit záznamy

Partneři

Vážíme si našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme pořádat zajímavé akce. Pokud máte zájem stát se naším partnerem i vy, napište nám na [email protected].

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři