.NET - CLOUD - SECURITY

Největší .NET konference
pro vývojáře v Česku

CS / Česky

Informace ohledně COVID-19

Situaci ohledně pandemie způsobené COVID-19 pečlivě sledujeme. Momentálně nejsme schopni zaručit, že do listopadu pandemie ustoupí. Doufáme však, že se tak stane a konference se bude konat podle plánu v termínu 12. - 13. listopadu 2020.

Pro aktuální informace sledujte náš Facebook a Twitter.

O konferenci

Update Conference Prague je největší .NET konference pro vývojáře konaná v České republice. Své přednášky na témata .NET – Cloud - Security prezentují v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague špičkoví odborníci z Evropy, USA a dalších zemí.

Těšíme se na Vás opět     Připojte se k události na Facebooku

Třetí ročník konference začíná přesně za

dnů
hodin
minut
sekund

Místo konání

Konference se koná v moderním prostředí Clarion Congress Hotel Prague, který se nachází v Praze 9 přímo nad stanicí metra linky B - Vysočanská.

Adresa: Freyova 33, 190 00 Praha

Program a Workshop

V rámci dvou konferenčních dnů se můžete těšit na více než 40 odborných přednášek. Den před konferencí se budou konat workshopy na zajímavá témata.

Praktické informace

Snažíme se, abyste měli z návštěvy konference krásný zážitek. Proto Vám rádi pomůžeme s praktickými záležitostmi, jako je doprava, ubytování nebo například co dělat s volným časem.

Přednášející

Neustále jsme v kontaktu s Microsoft MVP a dalšími zajímavými přednášejícími z celého světa. Díky tomu vám můžeme představit osobnosti, které jste v České republice ještě nemohli vidět.

Prozatím se můžete podívat na přednášející, kteří vystupovali na předchozím ročníku konference.

Přednášející pro Update Conference Prague 2020 budou brzy zveřejněni. Pro aktuální informace sledujte náš Facebook a Twitter.

Partneři

Vážíme si našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme pořádat zajímavé akce. Pokud máte zájem stát se naším partnerem i vy, napište nám na [email protected].

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři