Update Now 2020

.NET - CLOUD - SECURITY

Online konference
pro .NET vývojáře

CS / Česky

O konferenci

Z důvodu nepřízného vývoje epidemie koronaviru jsme se rozhodli letošní konferenci Update Conference Prague 2020 změnit na online akci Update Now 2020, která se bude konat v novém termínu

Online konference Update Now 2020 nabídne možnost sledovat live-stream většiny již dříve avizovaných přednášek Update Conference Prague 2020, a zároveň jsme pro vás připravili několik nových přednášek a panelových diskusí. Celá konference se bude věnovat tématům z oblasti .NET – Cloud – Security a potkáte zde špičkové odborníky z Evropy, USA a dalších zemí.

Na klasický formát konference s osobní účastí jak speakerů, tak i účastníků se můžete těšit až v termínu , kdy plánujeme uspořádat Update Conference Prague 2021. Těšíme se, že se s vámi opět budeme moci setkat.

Live stream z konference začne přesně za

dnů
hodin
minut
sekund

Formát akce

Live-streamy přednášek bude možné sledovat od pondělí do čtvrtka vždy v odpoledních hodinách (čas bude ještě upřesněn). Čekají vás dva paralelní tracky s přednáškami předních světových expertů.

Veškeré live-streamy budou dostupné na připravovaném portálu Update Now.

4 konferenční
dny
30+ odborných
přednášek
2 paralelní
tracky

Interaktivní live-stream

Celou akcí vás budou provázet moderátoři, kteří jednotlivé speakery uvedou a představí, a po přednášce jim položí dotazy z publika. I po přednášce bude možnost dále diskutovat se speakerem v rámci online diskuze.

FULL HD
1920x1080px
Diskuze
se speakery
Panelová
diskuze
Moderátor
celého programu
Update Studio
s experty

Program konference

Své přednášky budou streamovat významné osobnosti z řad Microsoft MVP a produktových týmů Microsoftu, autoři známých publikací a podcastů či lidé aktivní v open source komunitách.

Registrace

Online registrace jsou k dispozici jak pro jednotlivce, studenty, tak i pro skupiny v rámci jedné společnosti.
Registrace pro firmy umožňuje přístup až 10 účastníkům.

Online Individual

Vyprodáno
6200 Kč bez DPH Registrovat

Online Student

Vyprodáno
3500 Kč bez DPH Registrovat

Online for Company

Vyprodáno
17900 Kč bez DPH Registrovat


Pokud byste měli zájem o větší počet registrací, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

Partneři

Vážíme si našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme pořádat zajímavé akce. Pokud máte zájem stát se naším partnerem i vy, napište nám na [email protected].

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři